Kiire ja korralik teenindus. Lasin paigaldada valveseadme. Juba tunnikese jooksul helistati, et auto valmis ja võib järgi tulla. Töö tehtud kvaliteetselt ja kiiresti. Väga rahul!
Heigo P, Volkswagen Passat Variant 2007

Näita kogu tagasisidet

Profesionaalne teenindus, asjatundlikud ja kliendist huvituvad töötajad. Ei suhtuta sisse astunud inimesse, kui järgmisesse suvalisse sisseastujasse tänavalt vaid kui potentsiaalsesse klienti ning antakse asjatundlikku nõu millest lähtuvalt saab jõuda mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni. Tänan!
Johannes Paldrok

Näita kogu tagasisidet

Karterikaitse komposiitmaterjalist

Kui tähtis on teie auto südame hügieen ja kaitse löökide eest? Kujutage endale ette, mis juhtuks, kui teie südant ei kaitseks rinnakorv!
Statistika näitab, et 38% riketest on nii või teisiti seotud pori ja vee sattumisega kapoti alla otse mootorile, juhtmetele, rihmadele, juhtplokki jne. Lisaks eksisteerib suur risk kahjustada mootorit altpoolt, sõites üle jäätüki või tellise. Või on meil hakatud teid hästi puhastama?
Paigaldage karterikaitse ja välistage need riskid! Sõitke mugavalt ja ärge mõelge ohtudele!
 
 
Miks meie mootorikaitse on parim lahendus?
1. See on investeering terveks auto elueaks.
2. Komposiitmaterjali omaduste tõttu on see tunduvalt vastupidavam võrreldes muude turul pakutavate karterikaitsetega. Tulge ja katsetage!
3. Ei deformeeru löögi korral. See on väga tähtis, kuna näiteks metall, erinevalt komposiitmaterjalist, deformeerub ja paindub isegi väga väikesest löögist. Metallkaitset on keeruline eemaldada ja seda on peaaegu võimatu paigaldada, kuna kinnitused ei lange enam kokku.
4. Meie karterikaitse on metallkaitsest kergem.
5. "Figuuri järgi kaetud" ehk siis suleb maksimaalselt mootoriruumi koos kõigi vajalike tugevusribidega.
6. Meie karterikaitse ei roosteta.
7. Meie karterikaitse ei vähenda auto turvalisust, kuna paigaldusel kasutatakse avarii korral purunevaid kinnitusi.
8. Ainult meie anname oma karterikaitsele vastupidavusgarantii.

Komposiitmaterjalist karterikaitse hind on 290€ ja paigaldus TASUTA. Erandiks on mõned väga suured mudelid.

Leia oma karterikaitse meie e-katalogis www.autokaitse.ee


 

Miks seda mulle vaja on?

Tehases toodetud originaal põhjakaitse on valmistatud tavalisest õhukesest plastist. Nad kaitsevad mootorit mõnevõrra pori ja vee eest, kuid ei suuda seda teha jäätükkide, kivide, aukude ja muu sellise eest. Mõnedel autodel pole mootor aga allpoolt üldse kaitstud. See tähendab poriga kaetud mootorit ja seda eriti talvel. Järgnevad juba probleemid mootori agregaatidega, eriti generaatoririhmadega ja elektrisüsteemiga. Lõppudelõpuks peaks mootor olema puhas, sest sellest sõltub tema korrektne töö.
Lumisel talvel puruneb originaalmootorikaitse kiirelt, lendab tükkideks ja lisab autoomanikule ebameeldivusi. Selle alla koguneb lumi, ta takerdub tee külge jne. Paigaldage autole üks kord komposiitmaterjalist põhjakate ja unustage need probleemid igaveseks!

Turvalisus

Suvaline tänapäeva auto läbib ranged turvatestid. Nii peab näiteks laupkokkupõrkel mootor suunduma alla, mitte salongi juhi juurde. Hoidke oma turvalisust! Me ei unustanud seda, kui töötasime välja meie karterikaitsete kinnitused. Selleks kasutatakse purunevaid kinnitusi. Kaitse kinnitub tihedalt auto raamile ja talub kõiki altpoolt tulevaid lööke ning seejuures jäävad kinnitused ja kaitse terveks. Avarii korral lõikuvad kinnitused lihtsalt lahti ning ei vähenda teie auto turvatärnide arvu. Ärge kunagi kinnitage poltidega auto alla raud- või plekitahvleid! See on ohtlik teile ja teie lähedastele!


Materjal

Karterikaitsed valmistatakse uue põlvkonna nn komposiitmaterjalidest. Sõjaväelased kasutavad samasugust materjali helikopterite ja rakettide valmistamiseks. Boeing´u viimase tsiviillennunduseks mõeldud mudeli Boeing 787 Dreamliner puhul on kasutatud 50% ulatuses komposiitmaterjale. Vormel 1 autod valmistatakse täielikult komposiitmaterjalist. Komposiitmaterjale on palju ning igal eraldi võetud juhul valitakse nende teatud tüüp ja kombinatsioon.
Tehnilisest küljest vaadates kasutatakse komposiitmaterjalis erinevaid klaaskiud-, süsinik- ja kevlarkangaid (kevlarit kasutatakse kuulikindlates vestides). Neid kangaid laotatakse mitu kihti ülestikku ja immutatakse erinevate epoksiid- või polüestervaikudega, millel on ka erinevad omadused.
Metalliga võrreldes on komposiitmaterjal vastupidavam, kergem ja sellest tehtud karterikaitse ei deformeeru löögi korral. Peale selle võimaldab valmistustehnoloogia luua vormilt väga keerukaid, just teie autole mõeldud tooteid. Tere tulemast ХХI sajandisse! Nüüd on need tehnoloogiad kättesaadavad ka teile.

Garantii

Mootorikaitse paigaldus ei muuda auto konstruktsioonis midagi ja see ei saa rikkuda uue auto tehasegarantiid.
Me anname ametlikult 2 aastase garantii purunemise vastu.


Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile