Kaupade jaotus värvi järgi

Et teil oleks kergem orjenteeruda meie kaupluses, me jagasime kõik kaubad kategooriatesse ja kategooriad märkisime erinevate värvidega

SININE

SININE - see on High-End klassi toode. See on nagu Stradivari viiul või Renoiri maal, ja kui te olete nõudlik iga väiksema detaili suhtes ja ideaalne peab olema kõik, siis teie värv on nimelt Sinine.

PUNANE

Valige PUNASEGA märgitud kaup, kui teie auto on teie teine kodu. Te olete nõudlik kvaliteedi suhtes ja teile on tähtis maksimaalne hulk funktsioone võimsus või mugavus. PUNANE on ideaalne ka siis, kui te soovite oma sõprade ja tuttavate hulgas välja paista.

KOLLANE

Kollasega on märgitud kõige populaarsemad tooted. See on hinna- kvaliteedi ideaalne suhe. See on teie kõige hädavajalikumad nõuded teenindusele või seadme võimalustele. Kui auto on teie perekonna liige, kuid teil ei ole vaja ülearuseid keerulisusi, siis nimelt KOLLANE on valik Teie jaoks

ROHELINE

Teil on vaja midagi minimaalset kuid kvaliteetset. Te sõidate autoga veel maksimum aasta või pool, või auto on üldse teie tööriist. Siis valige ROHELISEGA märgitud kaubad.

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks